IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

Kraina 4 wymiarów

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek


T: 0 P: 0


Brak nowych postów

T: 0 P: 0

W wymiarze równowagi znajduje się punkt główny, czyli Wieża Czasu. Teren ten nie jest dostępny dla śmiertelników. Przychodzą tu jedynie magiczne istoty, które mają coś ostatecznie do załatwienia. Centralny obiekt okala szczyt górski w kształcie prawie-okręgu. W miejscu tym można przyuważyć wyłącznie małe rzeczki i domki, lecz mało kto decyduje się tam osiedlić. Wyjątek stanowią magowie, którzy pełnią rolę tutejszych strażników.

Brak nowych postów

T: 0 P: 0

Powierzchnia tego terenu jest przeogromna. Jest to niezwykle piękna kraina, wyglądająca jak wielki ogród, w którym rosną różne kwiaty świata, jakby namalowane ręką Stwórcy. Istoty święte chętnie tutaj przybywają, aby odpocząć i strzec ich przed złem. Niedaleko znajduje się brama, której strzegą doskonale wyszkoleni strażnicy - anioły wyższej rangi, które postawiły sobie za punkt honoru ochronę Edenu.


Brak nowych postów

T: 0 P: 0

Wymiar Kryształowy jest jednym z Krain czterech wymiarów. Mieszkańcy, którzy pracują w starej kopalni opowiadają przybyszom, jak jest tam naprawdę; o tym, jak ciężko oderwać wzrok od świecących kryształów, które emitują niesamowity blask. W jaskiniach nie tylko można zdobyć cenne kruszce, ale również inne minerały potrzebne do budowania i tworzenia broni, a nawet biżuterii, czyli wszystkiego, co nadaje się na handel. W grotach zamieszkują magiczne istoty: zarówno groźne, jak i te mniej, a znajdą się i potulne. Lokują się w głębszych warstwach jaskiń. Mało kiedy atakują one górników, ale zdarzyły się już takie sytuacje. Dlatego warto zachować ostrożność.

Brak nowych postów

T: 0 P: 0

Budynki są tu niskie, gdyż mają zaledwie parter. Mimo to są obszerne. Jest to najniebezpieczniejsza część piekielnego państwa, brudna i niezadbana. Tutaj zbrodnie, krwawe tortury i gwałty są na porządku dziennym, a mieszkańcy, pozbawieni wszelkich skrupułów, mordują się za lada błahostkę.


Kraina 4 wymiarów EmptyNowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane

BANNERYBFFBUTTONY

TOPLISTY
Styl został wykonany przez Cirille. Za użyczenie kodu na ogłoszenie dziękuję Elijah i Aria. Przeróbka została wykonana przez Cirille. Inne kody zostały wykonane z pomocą różnych tutoriali. Kod w stopce jest autorstwa Konwers.

Właścicielką i pomysłodawczynią jest Cirille. Mechanizm jest w danej części wykonany przez Cirille z małą pomocą innej osoby, za co dziękuję. Forum chronione Prawami Autorskimi i Każde Kody! Chcesz z Czegoś skorzystac? Zapytaj!.